C:\Users\Mobile Amir\Desktop\0\New folder\New folder\New folder\New folder\New folder

20 دلیل که وب سایت شما بد است


خشن نباشیم، اما واقعیت این است که بسیاری از کسب‌ و کارها وب‌سایت‌ هایی در حال اجرا هستند که به تصاویر برندشان آسیب جدی وارد می‌کنند. چه به این دلیل که طراحی‌ های آن‌ها در دهه گذشته به‌ روزرسانی نشده است یا اینکه سایت‌ های آن‌ها به‌ درستی در محیط موبایل نمایش داده نمی شود، مهم است که از مشکلاتی که بر صاحبان وب‌سایت‌ های مبتدی و با تجربه‌ تر تأثیر می‌گذارد آگاه باشید.

بیایید درست به آن بپردازیم: در اینجا 20 دلیل نامناسب بودن وب سایت شما وجود دارد – به همراه توصیه هایی در مورد چگونگی رفع مشکلات خاصی که در حال حاضر سایت شما را آزار می دهد:

طراحی وب سایت شما

1. طراحی سایت شما قدیمی است – دیگر سال 2006 نیست! اگر سایت شما مملو از قاب ها، جداول لبه های اریب و گیف های متحرک است، وقت آن است که دوباره طراحی کنید. با توجه به تعداد قالب های وب سایت و برنامه های ساخت وب سایت که امروزه در دسترس هستند، این طراحی مجدد نیازی به اختصاصی بودجه زیادی ندارد.

2. عناصر طراحی شما حواس پرتی است – طراحی وب سایت شما باید محتوای آن را تکمیل کند، نه اینکه بر آن چیره شود.

3. اطلاعات مهم در زیر صفحه سایت شما مدفون شده است – بازدیدکنندگان جدید به طور متوسط ​​فقط چند ثانیه را صرف تصمیم گیری در مورد ماندن در سایت شما یا مرور مکان های دیگر می کنند. اگر مهم‌ترین اطلاعات سایت شما در زیر صفحه مدفون باشد، احتمال زیادی وجود دارد که کاربران سایت شما را ترک کنند.

4. شما از تبلیغات بیش از حد استفاده کرده اید – وقتی از تبلیغات با سلیقه استفاده می شود، می تواند جریان های درآمد بیشتری ایجاد کند که از کسب و کار وب شما پشتیبانی می کند. اما وقتی مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند، تبدیل به یک حمله بصری می‌شوند که بازدیدکنندگان را خاموش می‌کند و مانع از تعامل بیشتر آنها با وب‌سایت شما می‌شود.

5. سایت شما فاقد فضای سفید است – فضای سفید کافی تسکین بصری مورد نیاز برای خواندن متن وب سایت را فراهم می کند. اگر عناصر زیادی را در یک صفحه جمع کرده اید – چه متن زیاد باشد چه عناصر طراحی زیاد – نبود فضای خالی کاربران را ناامید می کند و باعث می شود قبل از اینکه بتوانند با کسب و کار شما درگیر شوند، از وب سایت شما خارج شوند.

6. خواندن متن شما دشوار است – استفاده از فونت هایی که کوچکتر از 12pt هستند یا در برابر رنگ پس زمینه بدون کنتراست کافی چاپ شده اند (مانند متن سیاه و سفید روی پس زمینه قرمز) راه آسانی برای آزار بازدیدکنندگان است.

7. شما هنوز از معرفی فلش استفاده می‌کنید – بله، می‌دانم که معرفی فلش شما “فانتزی” به نظر می‌رسد، اما واقعیت این است که این صفحات، کاربران را آزار می‌دهند و دسترسی به سایت را در دستگاه‌های تلفن همراهی که از برنامه انیمیشن پشتیبانی نمی‌کنند پیچیده می‌کنند. از شر این ویژگی غیر ضروری وب سایت خلاص شوید!

8. انتخاب رنگ شما از اهداف سایت شما پشتیبانی نمی کند – رنگ های مختلف احساسات بسیار متفاوتی را در بازدیدکنندگان وب سایت برمی انگیزد، به همین دلیل است که استفاده از اصول علم رنگ در طراحی وب سایت شما بسیار مهم است. به عنوان مثال، وب سایت مالی شخصی شما نباید با استفاده از رنگ های قرمز و بنفش ساخته شود. باید دارای رنگ سبز باشد که از نظر ذهنی با ثروت و پول مرتبط است.

9. سایت شما به طور خودکار کلیپ های صوتی یا تصویری را پخش می کند – هیچ چیز مانند کلیپ های صوتی یا ویدیویی که به طور غیرمنتظره شروع به پخش می کنند، بازدیدکنندگان وب سایت را عصبانی نمی کند. در حالی که کلیپ‌های بدون پخش خودکار خطر عدم مشاهده را دارند، سایت‌هایی که از چندرسانه‌ای خودکار استفاده می‌کنند، شانس بیشتری برای حذف بازدیدکنندگان قبل از درگیر شدن در محتوایشان دارند.

10. شما هیچ راه تماس واضعی در وب سایت خود ندارید – اگر می خواهید بازدیدکنندگان وب سایت شما کاری انجام دهند (مثلاً محصولات شما را بخرند یا در خبرنامه ایمیل شما ثبت نام کنند)، باید به آنها بگویید که این کار را انجام دهند! افزودن فراخوان برای اقدام برای حمایت از اهداف اولیه سایت شما بخش مهمی از راه اندازی یک وب سایت سودآور است.

11. عناصر طراحی شما نمایه سازی مناسب موتورهای جستجو را ممنوع می کند – برای اینکه وب سایت شما در نتایج جستجوی طبیعی فهرست شود، باید برای برنامه های نمایه سازی موتورهای جستجو (یا “عنکبوت ها”) قابل دسترسی باشد. اگر محتوای سایت شما ظاهر نمی شود، کد خود را تجزیه و تحلیل کنید تا مشخص شود چه چیزی مانع از دسترسی صحیح موتورهای جستجو به وب سایت شما می شود.

12. سایت شما با مرورگرهای متقابل سازگار نیست – وب سایت خود را فقط در یک مرورگر ایجاد نکنید و تصور نکنید که در بقیه مرورگرها به خوبی کار می کند. در عوض، سایت خود را با استفاده از ابزاری مانند Browsershots بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه بینندگان یک چیز را می بینند.

تجربه کاربری سایت شما

13. محتوای سایت شما به خوبی سازماندهی نشده است – یافتن اطلاعات در سایت شما نباید دشوار باشد. مدتی را صرف اطمینان از اینکه محتوای سایت شما سازماندهی شده در سایت شما قرار دارد، بگذرانید تا کاربران شما مجبور نباشند زمانی را صرف جستجو از صفحه ای به صفحه دیگر در جستجوی اطلاعات مورد نظر خود کنند.

14. وب سایت شما دیر بارگذاری می شود – به زبان ساده، زمان بارگذاری طولانی کاربران را عصبانی می کند. چندین کار مختلف وجود دارد که می توانید برای افزایش سرعت سایت خود انجام دهید، اما اگر برای پیاده سازی این تکنیک ها وقت نگذارید، این احتمال وجود دارد که در طول زمان بارگذاری وب سایت خود، بازدیدکنندگان خود را از دست بدهید.

15. سایت شما حاوی تعداد زیادی لینک شکسته است – لینک های شکسته تنها یک نقطه ضعف از نقطه نظر سئو نیستند – آنها همچنین برای کاربرانی که برای یافتن محتوای مورد نظر خود به لینک های داخلی سایت شما تکیه می کنند بسیار خسته کننده هستند. بسته به پلتفرمی که سایت شما بر روی آن ساخته شده است، ابزارهای مختلفی برای بررسی لینک شکسته موجود است. امروز یکی را امتحان کنید و پیوندهای خرابی که پیدا کردید را پاک کنید.

16. محتوای شما حاوی اشتباهات گرامری و غلط املایی است. اگر نمی توانید محتوای خود را به طور مؤثر تصحیح کنید، بپرسید. یک دوست قابل اعتماد یا یکی از اعضای خانواده برای کشف هر گونه اشتباه مضر، متن شما را یکبار تکرار کند.

17. محتوای شما چیز جدیدی را روی میز نمی آورد – در حالت ایده آل، اگر وب سایتی ساخته اید، به این دلیل است که چیز جدیدی برای ارائه به جهان دارید – چه محصول جدید باشد چه ایده جدیدی برای به اشتراک گذاشتن. اگر فقط آنچه را که در سایت‌های دیگر دیده‌اید تکرار می‌کنید، هیچ دلیلی وجود ندارد که بازدیدکنندگان بارها و بارها برای تعامل با برند شما به وب سایت شما برگردند.

18. سایت شما چند ماه است که به روز نشده است – بازدیدکنندگان وب سایت به سایت هایی که ماه ها به روز نشده اند اعتماد ندارند. بنابراین اگر فروش یا ترافیک شما کند است، ممکن است زمان ایجاد یک پست جدید، به روز رسانی اخبار یا سایر مقاله های جدید باشد.

19. پیمایش شما برای بازدیدکنندگان گیج کننده است – نوار پیمایش سایت شما باید به بازدیدکنندگان کمک کند تا اطلاعات مورد نظر خود را راحت تر پیدا کنند – نه اینکه آنها را در تعقیب و گریز بی نظمی بفرستند. برای اینکه بفهمید ناوبری سایت شما به طور موثر به بازدیدکنندگان کمک می کند تا محتوای شما را مطالعه کنند یا خیر، از یک دوست بخواهید سعی کند اطلاعات خاصی را در وب سایت شما پیدا کند. اگر بیش از یک یا دو دقیقه جستجو طول بکشد، مشکلات ناوبری دارید که باید برطرف شوند.

20. شما ابزارهای اشتراک گذاری اجتماعی را نصب نکرده اید – اینکه بازدیدکنندگان مقالات شما را در وب سایت های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند، راهی عالی برای تبلیغ برند شما و جذب بازدیدکنندگان جدید است. با این حال، خوانندگان معمولاً تمایلی به انجام این کار ندارند، بنابراین با نصب ابزارهای اشتراک گذاری اجتماعی که در کنار مقاله های فردی شما ظاهر می شوند، این روند را تا حد امکان آسان کنید.

اگر این لیست بسیار زیاد به نظر می رسد، نترسید. بسیاری از این مشکلات را می توان تنها با یک تغییر حل کرد – مانند مورد ارتقای طراحی قدیمی خود به یک قالب وب سایت واکنش گرا که رنگ های آن با برند شما مطابقت دارد و دسترسی آسان به تلفن همراه را امکان پذیر می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.